טורו לאירועים קטנים – באים קטנים יוצאים גדולים....

חוגגים בר מצווה? בת מצווה? יום הולדת? מסיבה נחמדת? נפרדים מחיי הרווקות בחגיגה מצומצמת?

מסכי פלזמה בטורו קלאב

טורו אירועים זה המקום בשבילכם!

לאחרונה עולה הביקוש לאירועים קטנים עד 100 איש. אם בגלל המצב הכלכלי, או בגלל אותם געגועים לאירועים קטנים ואינטימיים כמו שהיו פעם. את ההפקות הגרנדיוזיות, הבזבזניות והמנוכרות מחליפות האינטימיות, הצניעות ושמחתם של הקרובים באמת, בלי הצורך להרשים אורחים לא מוכרים. מקומות גנדרניים לאירועי ראווה התחלפו עם מקומות לאירועים קטנים.

 

עם אותם מקומות לאירועים קטנים מגיעים גם התקציב השפוי, ההפקה הצנועה, האישית והמקורית, והכי חשוב - אירוע שווה לא פחות מאותם מופעי ראווה, אם לא יותר. אין לכם כוח לארגן את כל זה? ע

לינו! 

מ-א' ועד ת'.

טורו לאירועים קטנים – שמחה גדולה

מועדון הטורו ממוקם בקיבוץ עינת ונועד לספק כל אירוע שתחפצו ברמה מעודכנת ומקורית. את מועדון הטורו ניתן להתאים לכל סוג של אירוע, זאת בשל הציוד והאבזור המשוכלל שבאמתחתנו. מועדון הטורו מציע לכם שני אולמות נפרדים, מלאכת מחשבת, שהוקמו תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר - אולם ריקודים ואולם וירטואלי.

טורו לאירועים קטנים - ואתם רוקדים

באולם הריקודים ב"טורו" תמצאו תפאורה מפוארת, שכוללת תאורה ממוחשבת, מכונת ערפל, מוסיקה משובחת ותקליטן מקצועי. באולם ממוקם גם בר שתייה הכולל כסאות בר גבוהים לאורך האולם ומתופעל ע"י ברמן מקצועי, ועמדות אוכל מגרות.

רחבת הריקודים של טורו קלאב

טורו לאירועים קטנים - שחקו אותה!

האולם הווירטואלי מציג לכם עולם מגוון וחדשני של אטרקציות עבור כל מסיבה שרוצים להפיק ממנה כיף. באולם הווירטואלי ניתן למצוא (ללא תוספת מחיר) עמדות WII שונות, שולחנות משחק, משחקים וירטואליים, משחקי מולטימדיה, סימולאטורים, פינות אומן, סוני פלייסטיישן, תא הקלטות נייד ועוד אטרקציות מדליקות, בהתאם לאירוע שאתם בוחרים. כל זה בעיצוב מרהיב הכולל קירות LED חדשניים ומודרנים היחידים מסוגם בארץ.

שיתוף פעולה: יום הולדת

 
<meta name="google-site-verification" content="t03ieQfhUGI5Yg0e2I0B90SNqXw541-eAKPA5zuQT2Q" />