הדפסה על חולצות

 גימיקים מהווים הזדמנות מוצלחת לשעשוע ושילוב הומור במסגרת אירועים שונים – חתונות, בר מצוות, אירועי חברה ומסיבות יום הולדת. זוהי הזדמנות לצאת משגרת האירועים ולרענן אותם קצת בשילוב הפתעות בלתי צפויות, עליהן בדרך כלל מדברים המוזמנים אחרי. אחד הגימיקים האהובים ביותר היא הדפסה על חולצות. מדובר על הדפסה של בדיחות פרטיות, פתגמים או אמרות משעשעות על חולצות טריקו פשוטות.

חתונה? בר מצווה? זאת הזדמנות להצחיק!

חתונות או בר מצוות הם אירועים מרגשים מאוד לכל המשפחה וכרוכים בדרך כלל בהרבה דמעות של שמחה. שני האירועים מתנהלים בדרך כלל בצורה קבועה מראש: קבלת פנים – חופה – ריקודים בחתונה, וקבלת פנים – תכנית אומנותית – ריקודים בבר מצווה. הדפסה על חולצות מאפשרת שילוב של הומור וקלות דעת במהלך האירוע הרציני. אמרות כגון: "בעל חדש", "היפה בלבן היא אשתי", "מאמי תעשי לי ילד", ו"תפוס חזק" פופולאריות מאוד בחתונות במסגרת הדפסה על חולצות לחתונה, ואילו " חתן טרי", "הגעתי לגיל שאפשר להתחיל", או "נגמרו הדמעות, אפשר להתחיל לרקוד" מתאימות עבור הדפסה על חולצות לבר מצווה.

מזכרת לאורחים

הדפסה על חולצות יכולה להוות מזכרת נהדרת לאורחים ושונה משקית הממתקים או המגנטים השגרתיים שניתנים בדרך כלל, בין אם מדובר על חתונה, בר מצווה, או אפילו על מסיבת סיום קורס. עלות החולצות המודפסות אינה גבוהה והחולצה שנשארת מהווה זיכרון סנטימנטלי המעלה חיוך כאשר נזכרים באירוע. הדפסה על חולצות מתאימה לכל הגילאים והמינים וכמעט לכל אירוע. מלבד בדיחות שנונות, ניתן להדפיס תמונות שונות או סמלים על החולצות המסמלים דברים חשובים ומשמעותיים. ניתן להעניק הדפסה על חולצות במהלך האירוע או בסיומו כאשר המוזמנים עוזבים, וכך מובטח כי יעזבו עם חיוך של שמחה וצחוק.

<meta name="google-site-verification" content="t03ieQfhUGI5Yg0e2I0B90SNqXw541-eAKPA5zuQT2Q" />