מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה

מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה שיעשו לכם את האירוע!

 

מה הכי חשוב שיהיה במועדון לבת מצווה ומה פחות? איך מוצאים מועדון עם צוות הפקות מקצועי שיש לו ניסיון עם ילדים בגיל הזה כדי שידע להפעיל אותם במשך כל האירוע ולתת לכם ההורים קצת שקט? הבחירה של ההורים ובני הנוער היום היא אחת ויחידה: טורו קלאב. רוצים לגלות למה? כל הסודות שלנו פה בפנים...

      

     

 

מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה - לא חבל על הזמן שלכם?

 

אם אנחנו מנחשים נכון, הרשימה שהכנתם למען הפקת האירוע ודאי פרוסה לפניכם כרגע ויש בה לפחות כמה מהסעיפים הבאים: למצוא מועדון לאירועים של בני נוער, תקליטן וצלם, לבחור חברת קייטרינג, למצוא בית דפוס להדפסת הזמנות לאורחים, לאתר חברת הסעות עבור הילדים... ונראה לנו שאנחנו יודעים גם איך היא ממשיכה.

 

למה שלא תשליכו את הרשימה הזו לפח שמתחת לשולחן והגיעו אלינו עוד היום לטורו קלאב? אצלנו לא רק שתוכלו למצוא את כל אלה במקום אחד, אלא שתזכו לקבל שירות מהטובים ביותר בתחום, המומלצים שלנו והאנשים היקרים איתם אנו עובדים יחד מזה שנים ארוכות.

 

מחפשים תקליטן שהוא גם מנחה? קיבלתם. צלם שידע לעשות גם בוק מקצועי לילדה? הוא מחכה לכם פה. אין לכם זמן לבזבז על בית דפוס וחלוקת הזמנות? קבלו מאיתנו הזמנות מעוצבות בהתאמה אישית לפייסבוק ופוסטרים ענקיים שכל בית הספר לא יוכל לפספס!

 

אם אנו שוב מנחשים נכון, אתם ודאי שואלים את עצמכם כעת מה לגבי האטרקציות במסגרת מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה והסביבה? הרי מסיבת בת מצווה לא יכולה להתקיים על תקליטן ובית דפוס בלבד.

 

     

 

ובכן, הנה חלק זעיר מההפתעות שאנחנו מכינים לכם ממש כאן בטורו קלאב:

 

תא צילום שאפשר להתחפש בו ולהצטלם בתנוחות מצחיקות, תא הקלטות שיקליט את כל הזמרים הצעירים של הדור הבא, שולחנות משחק של כדורגל, ביליארד ושולחנות קזינו, עמדות איפור, קעקועים וכדומה, סימולטורים, מתקנים מתנפחים גדולים או קטנים שיתאימו לכל חלל, כניסה מפוארת ונוצצת למועדון בשילוב שטיח אדום או יציאה מפתיעה מתוך ארגז מתנות ענק ועוד ועוד.

 

לא מאמינים? אנחנו מחכים לכם.

 

     

 

<meta name="google-site-verification" content="t03ieQfhUGI5Yg0e2I0B90SNqXw541-eAKPA5zuQT2Q" />